Наш фонд займається психологічною та фізичною реабілітацією дітей, які отримали психологічні травми під час військового вторгнення Росії в Україну.
Фонд “КолоХати” організували безкоштовну реабілітацію дітей у готелях Румунії, Італії та Франції, з якими ми маємо домовленості і підписані договори. У ціх готелях діти, які пережили серйозний травматичний досвід у ході війни, зможуть пройти психологічну та фізичну реабілітацію у безпечній обстановці. Особливу увагу ми приділяємо дітям, які внаслідок війни втратили когось з батьків або близьких родичів, бо для них така реабілітація є життєво необхідною!
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project1-1.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project1-2.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project1-3.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project1-4.jpg)