У кожного свій фронт у боротьбі за мир в Україні. Тому важливо залишатися там, де ти зможеш нести найбільшу користь своїй країні у ці скрутні час. Частина команди наразі перебуває у Європі, де займається налагодженням зв'язків з європейськими партнерами, підтримкою у інформаційному просторі теми української гуманітарної кризи, та закупівлею гуманітарних продуктів, необхідних українцям.
Разом ми намагаємося допомоги якнайбільшої кількості харків'ян, які опинилися у скрутних обставинах через війну.
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-1-367x367.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-2-367x367.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-3-367x367.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-4-367x367.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-5-367x367.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-6-367x367.jpg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/project2-7-367x367.jpg)