Звіт діяльності Благодійного Фонду “Колохати” за серпень 2022 року

БФ”Колохати” ,разом з громадською організацією “Нон-Стоп”, отримали гуманітарний вантаж від Благодійного фонду Восток SOS. Велике різноманіття продуктів харчування для людей, які залишились без всього, через війну. Крупи, консерви, макаронні вироби. 

Разом з БФ "Відродження Харкова"  та БФ "Країна Майбутнього"  , ми організували проходження психологічної реабілітації в Румунії для декількох груп дітей та їх сімей, які евакуювались з тимчасово окупованих територій

Представник БФ «КОЛОХАТИ», взяла участь у серії тренінгів з надання першої психологічної допомоги , який проходив у Варшаві від організації Сингапурського Червоного Хреста , в рамках проекту #Care4Ukraine.

А також, доставили гуманітарну допомогу до радіологічного центру міста Харків, Золочівській громаді, Новобаварському району.

Спільно з нашими партнерами ГО «НОН-СТОП»  та БФ Восток SOS  ми надали гуманітарну допомогу людям, які потребують її.

Благодійний Фонд “Колохати”, в партнерстві з БФ”Відродження Харкова”  та за підтримкою Edition Abakus, організували виставку дитячих малюнків, які ми привезли з Харкова у столицю Німеччини - Берлін

Разом з партнерами передав гуманітарні набори для дітей з Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю "Українське товариство сліпих"

Американська організація ""Direct Relief"" за контрактом передала гуманітарний медичний вантаж нашому фонду-панртнеру ""Відродження Харкова"" , який в свою чергу передав його нам для подальшого перерозподілу у медичні установи міста Харків!