За підтримки Валентини Бондар благодійного фонду КолоХати, волонтерів Власова Олексія та Сергія Чорного маленьким героям міста Харкова, які знаходяться на станціях метро,- було доставлено фарби, олівці, папір та інші принадлежності для малювання.
Доставку гуманітарної допомоги для маленьких харківьян здійснював волонтер Костенко Андрій.
Наші маленькі герої, з великою душею, місто-Герой Харків - переможе.
Тримаємось!
Харків-це Україна!
Слава Україні
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.51.47-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.51.57-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.51.55-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.51.58-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.16-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.19-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.01-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.18-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.26-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.21-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.25-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.22-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.29-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.24-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.27-367x367.jpeg)
![](https://kolohaty.org.ua/wp-content/uploads/photo_2022-04-07-13.52.32-367x367.jpeg)